Wykładowcy Akademii Fryzjerskiej

Maciej Wróblewski

Założyciel Akademii Fryzjerskiej. Jeden z najwybitniejszych fryzjerów i stylistów fryzur gwiazd show-biznesu

Jako pierwszy z Polaków został stylistą w zagranicznej grupie „Artistic team” Ondiny Pozzatello i wraz z nią prezentował swe umiejętności w Alternativ Hair Show w Bolonii. Czesał uczestniczki międzynarodowego Ellite Model Look, tam też zasiadał w jury. Był bohaterem wielu fryzjerskich show i programów telewizyjnych. W swojej karierze obejmował też stanowisko dyrektora artystycznego profesjonalnego czasopisma fryzjerskiego „YOU PROFESSIONAL”. Pracował przy wielu reklamach i teledyskach. Przez lata tworzył sesje i okładki czasopism takich jak Uroda, Viva, Gala, Playboy, CKM, Twój Styl, Pani, Cosmopolitan.

Maciej Wróblewski to również wielokrotny twórca fryzur na pokazach znanych polskich projektantów m.in. Macieja Zienia, Paprocki & Brzozowski, Tomasza Ossolińskiego, Dawida Wolińskiego. Wraz ze swoim zespołem tworzył fryzury dla aktorów Teatru Wielkiego – Opery Narodowej, a także dla tancerzy „You Can Dance” w telewizji TVN oraz uczestników wielu programów telewizyjnych, takich jak „Przebojowa Noc z Nataszą Urbańską”, czy „Bitwa na głosy”. Był wielokrotnie zapraszany jako ekspert do programów telewizyjnych, zarówno jako gość, jak i główny prowadzący. Współpracuje również z magazynami, gdzie okiem eksperta ocenia wizerunek gwiazd. Jest właścicielem salonów pod własną marką „Maciej Wroblewski Hair Studio”.

Edyta Wasilewska

Utalentowana i perfekcyjna specjalistka w dziedzinie koloryzacji włosów

Karierę fryzjerską rozpoczęła w jednym z najbardziej prestiżowych salonów fryzjerskich w Warszawie pod okiem Macieja Wróblewskiego. Jej talent, dokładność i ciężka praca szybko zaowocowały samodzielnym stanowiskiem i licznym gronem stałych klientów. Koloryzacja nie ma przed nią żadnych tajemnic, a jej stylizacje fryzur budzą podziw na pokazach mody, w programach telewizyjnych i na czerwonym dywanie. Brała udział w wielu profesjonalnych kursach i szkoleniach fryzjerskich. Dziś sama szkoli uczniów i stażystów oraz pomaga im rozbudzić w nich pasję do sztuki fryzjerskiej.

Jak szkolimy?

Autorski program

Wykładowcy Akademii Fryzjerskiej sami tworzą program szkolenia, opierając się na własnej wiedzy i doświadczeniach. Wszystkie kursy oparte są na europejskich standardach nauczania i przygotowują do samodzielnej pracy na różnych stanowiskach w profesjonalnych salonach fryzjerskich.

Niekonwencjonalne metody

Każde szkolenie to niezwykła przygoda i doświadczenie. Używamy różnych technik, by wyzwolić w uczestnikach pokłady energii i pasji. Uczymy się słuchać intuicji i szukać inspiracji w otaczającym świecie. Warsztaty samorozwoju dają naszym uczniom pewność siebie i wiarę we własne umiejętności.

Profesjonalizm

Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie renomowanych firm oraz na sprawdzonych kosmetykach firmy GOLD Profesional Haircare, wybieranej przez ekspertów na całym świecie.

Galeria